Revo

Revo software:

STAGE 1

Revo Fáze 1, úprava softwaru uvolní skutečný potenciál Vašeho motoru, zlepší výkon, točivý moment, citlivost a flexibilitu v rámci možností vyrobeného vozidla, bezpečnostních předpisů a zachování hladkosti, spolehlivosti a spotřeby paliva. Software je navržen pro zvýšení výkonu standardních sériově vyráběných vozidel.

STAGE 2

Revo Fáze 2 byla vyvinuta s cílem dosáhnout co nejlepší možný výkon z automobilů s dodatečnými úpravami jako výkonnější sání, odstranění katalyzátoru nebo výměna za sportovní katalyzátor a intercooler. Fáze 2 je nastavena tak, aby maximalizovala potenciál tuningových dílů na vašem vozidle.
Obvykle si můžete všimnout zvýšení výkonu  o 10-15% ve srovnání s původními nastaveními z Fáze 1 při použití doporučeného hardwaru (tuningových dílů).

Fáze 2 umožňuje použít sportovní katalyzátor bez nutnosti CEL (Check Engine Light) nebo ho přímo vyřadit. Také poskytuje větší flexibilitu nastavení jako ve Fázi 1, aby se dosáhlo největší možný dodatečný potenciál upraveného vozidla. Pro podrobnosti o požadovaných specifikacích nás prosím kontaktuje telefonicky nebo emailem.

STAGE 2+

Revo Fáze 2+ výkonnostního softwaru byla speciálně vyvinuta pro dosažení co nejlepšího možného výkonu z automobilů se zaměřením na úpravu jako ve Fázi 2, avšak je specifická pro vozidla s upgradenutými mechanickými palivovými čerpadly. Výkon se zvyšuje ve velké závislosti na hardwarových nastavení a použitého paliva. Obvykle přidá 5-10% oproti Fázi 2. Upgrade palivového čerpadla umožňuje mnohem větší výkon v celém rozsahu otáček, ale zejména ve středních otáčkách ve vozidlech kde je původní čerpadlo nedostatečné. Detaily automobilů a dostupné doporučené hardwarové specifikace najdete na stránce konkrétního vozidla nebo nás kontaktujte.

STAGE 3

Revo Fáze 3, software byl vyvinut automobily, které používají rozsáhlejší úpravy motoru. Software je přizpůsobený tak, aby vyhovoval všem upgradenutým hardwarovým komponentům. Úprava je nastavitelná a může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. V závislosti na zvolené specifikaci je možné zvýšit výkon o 200% oproti standardnímu sériovému výkonu. Aby tento software pracoval efektivně a spolehlivě musí být kompatibilní s upgradenutým hardwarem. Kromě toho doporučujeme Revo SPS pro dosažení optimální výkonnosti. Pro další informace nás kontaktujte.

STAGE 4

Fáze 4 byla vyvinuta pro automobily s rozsáhlejšími motorovými úpravami. Fáze 4 je nastavena tak, aby vyhovovala vyšší úrovni upgradenutého hardwaru jako fáze 3. Maximalizuje celkový potenciál vašeho vozidla.

 V nejbližší době se budeme snažit doplňit kompletní ceník pro všechny softwarové úpravy které firma Revo nabízí, do té doby nás  v případě zájmu prosím kontaktujte a  my  vám předáme  veškeré potřebné informace k cenám.

 

Firma Revo byla založena v roce 2002 a specializuje se na výkonnostní software a softwarové doplňky pro skupinu Volkswagen / Audi a Porsche automobily. Jako lídr na globálním trhu byl tým Revo průkopníkem tuningu ECU přes port OBDII na vozidlech VAG a je jasnou volbou v aftermarket tuningových řešeních.

Revo patří mezi světovou špičku ve výkonnostním softwaru s naším britským sídlem v Daventry a regionální technické podpoře v USA. Revo má jedinečnou globální síť zahrnující více než 350 akreditovaných prodejců působících ve více než 30 zemích, které zajišťují, že naši zákazníci ocení bezkonkurenční přístup k našemu produktu a odbornou technickou podporu, kdekoliv a kdykoliv to potřebují.

Revo vysokovýkonné ECU tuning soubory uvolňují plný potenciál vašeho automobilu, se softwarem, který je plně nastavitelný podle individuálních jízdních stylů a úprav vozidla. Naše produkty nabízejí špičkový výkon s výhodou potenciálního snížení spotřeby paliva.

Revo R & D tým je průkopníkem na trhu. Prostřednictvím soustavné analýzy a hodnocení moderních systémů řízení motoru a nových technologií, Revo se snaží produkovat vysoce kvalitní, pružné a výkonné mapy, které přinášejí vždy vysoký výkon, ale zároveň s hladkým průběhem. Náš tým se může pochlubit více než stoletou kombinací zkušeností v automobilovém a technickém inženýrství, softwarových aplikacích a kalibračních zkušenostech ze široké škály OEM, závodních týmů, výzkumných, vývojových a dílenských prostředí, což zajišťuje, že Revo zůstává na čele trhu.

Naše filozofie tuningu je jednoduchá. Prostřednictvím našich neustálých investic do komplexního a rozsáhlého výzkumného a vývojového programu náš tým techniků a kalibračních specialistů tráví měsíce hodnocením a sepisováním každé změny, kterou uděláme, aby zajistili, že každá platforma, kterou vyvíjíme do nového tuningového souboru je pružná a nabízí lepší rovnováhu mezi výkonem a ovladatelností vozu.

V podstatě jdeme nad rámec normy v naší analýze kontrolních systémů vozidel, aby si všichni naši zákazníci mohli být zcela jisti kvalitou našich produktů a výkonem svých vozidel. Ujišťujeme Vás, že vždy dostanete to nejlepší na trhu co se týče výkonu, odezvy a vylepšené ekonomiky jízdy.